Získajte bonus 250 Kč k Vašej prvej investícii

Zadajte Váš e-mail a my Vám na naň zašleme akciový kód, ktorý uplatníte pri online registrácii.

Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov spoločnosťou RONDA INVEST a.s., so sídlom Výtvarná 1023/4, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČ 06370772, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu v Prahe pod sp. zn. B 22788 pre marketingové účely a účely účasti na získanie Bonus 250 Kč.

O nás

Kto sme
Kto sme
Zoznámte sa s našou spoločnosťou, zistite kto za projektom stojí a aký je náš prístup.
Čo robíme
Čo robíme
Zistite aké poskytujeme služby a pre koho sú služby určené.
Náš tím
Náš tím
Spoznajte náš tím z obchodného oddelenia, back office, managementu a marketingu.
História, vízia
História, vízia
Nie sme nováčikovia na trhu. Pozrite sa na históriu našej platformy, vízie a ciele.

Kto sme

Sme česká spoločnosť RONDA INVEST a.s., ktorá sa na jednej strane zameriava na poskytovanie zabezpečených úverov malým a stredným podnikateľom v Česku a na Slovensku, a na strane druhej ponúkame klientom možnosť do týchto úverov investovať. RONDA tak vytvára most medzi podnikateľmi, ktorí majú životaschopné projekty, na ktorých realizáciu potrebujú požičať, a ľuďmi s voľnými financiami, ktorí chcú investovať. Ide o tzv. P2B platformu, ktorých je na českom a slovenskom trhu niekoľko. Naše projekty sú ale jedinečné v tom, že každý úver k investícii je zabezpečený bonitnou nehtnuteľnosťou.

Naším cieľom je ponúkať Vám alternatívu k tradičným produktom s nízkym rizikom a atraktívnym zhodnotením. Dbáme pri tom na osobný prístup a chceme s Vami budovať dlhodobý vzťah založený na vzájomnej dôvere, ktorý je v dnešnom digitálnom svete už skoro výnimkou.

Kto za nami stojí

RONDA INVEST a.s. je dcérskou spoločnosťou materskej spoločnosti RONDA HOLDING a.s., kde 85% akcií vlastní podnikateľská skupina Alphaduct, a.s. podnikateľa Vladimíra Komára a 15% podiel akcií patrí podnikateľovi Gabrielovi Kovácsovi, majiteľovi spoločností Citfin - Finanční trhy, a.s. a Citfin, spořitelní družstvo.

Našou sesterskou spoločnosťou je RONDA FINANCE a.s., ktorá pre našich klientov zabezpečuje platobné služby. RONDA FINANCE a.s. je zapísaná v registri poskytovateľov platobných služieb malého rozsahu vedeného Českou národnou bankou ako orgánom dohľadu nad finančným trhom.

Alphaduct, a.s.

Do skupiny Alphaduct patrí predná česká kozmetická firma Dermacol a.s., ktorej produkty sú predávané vo viac ako 60 krajinách sveta, známa firemná nákupná aliancia AXIGON a.s., umožňujúca tankovanie pohonných hmôt, ako aj spoločnosť Krondorf a.s., producent chuťovo unikátnych prírodne sýtených minerálních vod z Doupovských hôr.

dermacol__0.png axigon__1.png krondorf_.png

Citfin

Skupina Citfin sa od roku 1996 rýchlo vypracovala do pozície jedného z najvýznamnejších nebankových obchodníkov s devízami. Poskytuje svojim klientom komplexné finančné služby určené hlavne podnikateľom obchodujúcim so zahraničím. Kľúčovými produktmi sú zmena devíz, zahraničný platobný styk a Firemný multimenový účet EASY.

citfin_.png

RONDA FINANCE a.s.

Naša sesterská spoločnosť, ktorá zabezpečuje platobné služby pre našich klientov. Každý náš klient zadarmo získa u RONDA FINANCE platobný účet, na ktorý mu zasielame výťažok z realizovaných investícií. Samozrejmosťou je možnosť ovládať účet cez internetové bankovníctvo.

ronda_finance.png

Čo robíme

1. Špecializujeme sa na financovanie realít

Poskytujeme úvery podnikateľským subjektom na území Českej republiky a Slovenska, ktoré sú zabezpečené nehniteľnosťami. Ponúkame financovanie nákupu, výstavby aj rekonštrukcie nehnuteľností podľa skutočných potrieb developera. Nehnuteľnostiam rozumieme a snažíme sa čo najviac vyhovieť úverovým potrebám ich súčasných i budúcich vlastníkov. Vďaka nášmu tímu právnych špecialistov vieme vyriešiť aj zložité problémy súvisiace s nehnuteľnosťami a ich financovaním, a to rýchlejšie ako v banke.

Pôžička

Pôžička 2-100
mil. Kč

Posúdenie

Posúdenie do
48 hodín

Rýchle financovanie

Rýchle
financovanie

2. Umožňujeme Vám investovať bezpečne so zaujímavým výnosom

Fyzickým a právnickým osobám ponúkame možnosť investovať do úverov poskytnutých našou spoločnosťou a získať tak pravidelný nadštandardný výnos. Jedná sa o preverené úverové pohľadávky, kde venujeme veľkú pozornosť posúdeniu nehnuteľnosti, ktorá slúži ako zabezpečenie úveru. Vyberáme len projekty s nehnuteľnosťami vo vybraných lokalitách ako sú Praha, stredné Čechy a krajské mestá. Vďaka tomuto opatrnému prístupu financujeme len zlomok žiadostí o úver, ktoré k nám dorazia. Tým eliminujeme riziko nielen pre nás, ale aj pre Vás ako investora.

Bezpečná investícia

Bezpečná
investícia

Zabezpečenie nehnuteľnosťami

Zabezpečenie
nehnuteľnosťami

Dohoda online

Dohoda
online

Náš tím

Predstavujeme Vám výber ľudí z nášho tímu, s ktorými prídete najčastejšie do styku. Sme tím nadšencov, ktorý ťahá za jeden povraz. Mnohí z nás majú dlhoročné skúsenosti z bankového sektora, výborne sa vzájomne dopĺňame a v kancelárii vždy vládne dobrá nálada.

Lukáš Blažek
Lukáš Blažek
Obchodný riaditeľ
Denisa Bízková
Denisa Bízková
Obchodný Manager
Lukáš Fischer
Lukáš Fischer
Obchodný Manager
Barbora Kováčová
Barbora Kováčová
Marketing Manager
Marek Košecký
Štatutárny riaditeľ
Daniela Tichá
Daniela Tichá
Office Manager
Petr Golka
Petr Golka
Analytik
Michaela Vyšatová
Michaela Vyšatová
Office Manager

História, vízie a ciele

Na trhu nie sme nováčikovia. Najskôr sme poskytovali svoje služby offline a v roku 2019 sme prešli do online prostredia. Aj napriek tomu zostalo našim cieľom vybudovať si s klientmi osobné vzťahy a stať sa ich partnerom vo svete investovania. Chceme byť alternatívou v investičnom portfóliu skúsených investorov aj sprievodcom všetkých nováčikov na trhu investovania.

Preto je jedným z našich dlhodobých cieľov edukovať a presviedčať verejnosť, že držať všetky peniaze na bežnom účte v banke nemusí byť tým najlepším riešením a ukázať im, že vziať svoju finančnú budúcnosť do svojich rúk a začať investovať môže byť jednoduché, rýchle, ONLINE, bezpečné a tiež zábavné.

Všetkým, ktorí nie sú spokojní so zhodnotením svojich peňazí, aj tým, ktorí chcú diverzifikovať svoje portfólio, chceme ukázať, že investovať je možné aj bez nezmyselných poplatkov a že aj pri nízkej miere rizika je možné získať zaujímavý výnos.

Našou víziou je stať sa etablovaným hráčom na trhu zabezpečených investícií a dlhodobým férovým partnerom pre našich klientov. Kríza okolo COVID-19 nás utvrdila v tom, že náš obchodný model postavený na hmatateľných základoch, teda investíciách zabezpečených nehnuteľnosťami, je dlhodobo udržateľný.

Povedali o nás

Úver od RONDY INVEST nám pomohol zefektívniť naše podnikanie a tiež navýšiť naše kapacity vďaka nákupu nehnuteľností, ktoré slúžia ako zázemie pre našich vodičov a dopravnú techniku. Túto zvýšenú kapacitu teraz plne využívame, pretože v posledných týždňoch evidujeme kvôli koronavírusu zvýšený dopyt po rozvoze potravín. Nákupné šialenstvo už pominulo, avšak stále sme nad bežným priemerom. Vodičov máme našťastie dostatok, aj tak jazdíme v podstate nonstop a využívame všetky naše autá. Maximálne dbáme na bezpečnosť prevážaných potravín aj našich vodičov, preto sme ich vybavili dostatočným množstvom rúšok, dezinfekčnými gélmi a dodržiavajú ďalšie opatrenia.

Michal Bílej
Majiteľ menšej spoločnosti pôsobiacej v oblasti autodopravy

 

→ Investujte do tohto podnikateľského úveru. Úver je zabezpečený Polyfunkčným objektom vo Veľkých Popoviciach

Budovu U Kampusu sa mi podarilo zakúpiť v aukcii vďaka spoločnosti RONDA INVEST. Pôvodne som sa dopytoval v bankových domoch, ktoré mi bohužiaľ nedokázali garantovať finančné prostriedky, ktoré by mi dokázali uvoľniť na základe vyhratej dražby. Preto som požiadal spoločnosť RONDA INVEST, ktorá mi projekt pomohla financovať s tým, že nežiadali predpredaje ani žiadne ďalšie garancie. Tým bol projekt jednoduchší a pre mňa manažérsky veľmi dobre zvládnuteľný. Počas jedného roka sa tak podarilo projekt zrekonštruovať a teraz je z 95% vypredané. Plánujem ďalšie projekty tohto typu a na RONDU sa určite znova rád obrátim.

Viac na: https://www.ukampusu.cz/

Ing. Radek Hončl
Majiteľ a manažér projektu U Kampusu

Úver od RONDA INVEST nám pomohol úspešne prekonať cash flow situáciu v momente, keď sme sa rozhodli využiť investičnú príležitosť.

V RONDE sme našli nad očakávania dobrého partnera zameraného na riešenie, rýchlosť a ústretovosť.

V tomto segmente pre mňa osobne nebývalý stupeň dôvery a spoľahlivosti. Spoluprácu s RONDA INVEST odporúčam a určite využijem ich služby znova.https://www.chefparade.cz/

Ing. Marcel Vargaeštók
Chefparade s.r.o.

Vďaka flexibilite a rýchlosti úveru od RONDA INVEST a.s. sa našej spoločnosti podarilo za 11 mesiacov kúpiť, zrekonštruovať a výhodne rozpredať bytové jednotky v nájomnom dome na ulici Rybalkova na Vinohradoch.
Viac na: https://www.rezidencerybalkova.cz/.

Tomáš Slavík
Konateľ
Rybalkova 6, s.r.o.

Blog